Ford Transit Minibüs Adblue Olan Araçlar

Rukiye Rukiye02 Ocak 12:49

30/06/2018 tarihinde Ford Transit aracımız aldığımızdan bugüne kadar, adblue egzoz ve buna benzer bir çok sensör arızalarını haftada en az 1 kez vermektedir ve aracımız çalışmaz hale gelip yolda kalmaktadır acil yol yardım aranarak çekici vasıtası ile yardım alınıp en yakın servise götürülmektedir en az 3 gün olmak koşulu ile aracımız serviste kalmaktadır. Biz bu araç ile hasta taşımakta olduğumuz için işimizi dolayı serviste kaldığı her gün için yerine araç kiralamak zorunda kalmaktayız. 25/10/2019- 02/11/2019 tarihleri arasında toplam 9 gün, 23/12/2019 – 25/12/2019 tarihleri arasında toplam 3 gün, son olarak 29/12/2019 tarihinde aracımız yol yardım aracılığı ile Adana Ford servisinde bulunmaktadır.

Gerekli olan parça şu an ellerinde mevcut olmadığından yıllık sayımda olduğunu belirttikleri için aracımıza hiçbir işlem yapılmadan aracımız serviste beklemektedir. Belirttiğimiz bu tarihlerde kiraladığımız araçlara bedeller ödemekteyiz. Bizim ve hastalarımızın mağdur olmasının Ford merkez tarafından çok önemsendiğini düşünmüyorum. Daha önceki yıllarda da Ford transit araçları kullandık böyle sorunlarla karşılaşmıyorduk. Bu sorun adbulu olan araçlarda oluyor. Müşteriye yükleniyor mağduriyetin bedeli. Aracın serviste kaldığı günlerde başka araç kiralamak zorunda kalıyoruz ve bütün kiraları da müşteri olarak biz ödüyoruz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Rukiye 15 Mayıs 23:47

Kesinlikle çözüm yok.

profile-icon Rukiye 12 Ocak 20:01

Aracımız hala serviste bekliyor. Aynı marka aynı tarihte aldığım diğer aracımda aynı sebepten servisinizde beklemekte. Çözüm maalesef yok. Müşteri mağduriyeti şirketiniz tarafından önemsenmiyor. İşlerimin yürümesi için kiraladığım minibüs için günlük her araç için 300+++++KDV ödüyorum.

Ford Logo Ford 02 Ocak 13:06

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler