02 Ekim 2018
Yorum Yap
#10977430

Ford Transit Egzoz Filtre Sorunu!

Ford transit aracımı egzoz filtre nedeniyle servise getirdim iki gün yol bilgisayar ve manuel testlere tabi tuttular sorunu gideremeyince fabrikaya bildirdiler netice olarak fabrika sorun olmadığını ve normal olduğunu söyledi. Şikayetim sonrası müşteri temsilcileri arıza uyarısı olmadan müdahale edemeyiz dediler velhasıl ne haliniz varsa görün diyorlar. En kısa zamanda aracımı değiştireceğim. İkide bir filtre dolu uyarısı motor sesinde değişiklik fazla yakıt çekiş düşüklüğü silkeleme sorunları Ford araçlarını tercih etmemek için yeterli nedenler kanaatimce.

Veysel Veysel 2.003 Okunma

Cevaplar

  • Veysel13 Ekim 2018

    Aracımla ilgili sorun olduğunu servis kabul etmesine rağmen aracın ekranında ve bilgisayarda hata görülmediği için normal kabul ediliyor ısrarla müdahale edilmiyor. Benim anlamadığım sistem normal çalışmayıp hata kodu atmıyor ayrıca filtre dolu uyarısı sonrasında aracın menüsünden temizlik yaptırıyorum akabinde yine yüzdesel olarak dolmaya ve dolu uyarısı vermeye devam ediyor. Servis yapacak bir şey yok çünkü fabrika müdahaleye izin vermiyor diyor. Ben şimdi aracımı garanti kapsamı dışına bırakıp gitsem anında sorunu bulacaklarına eminim. Çünkü sistem müşterinin parasını cebinden nasıl alırım üzerine kurulmuş. Bu rezalete ne zaman son vereceğinizi çok merak etmekteyim.

  • Ford Temsilcisi03 Ekim 2018

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler