Ford Transit 2017 330s Yakıt Arızası Çetaş Mahmutbey!

Salman Salman21 Haziran 2019 09:40

Ford Transit 330s 2017 Model aracımız yakıt arızası veriyor. Tanımı: Yakıt ışığı yanmadan ve yakıt göstergesi 1 çentik üzeri gösteriyorken dijital gösterge 150 km veya 200 km civarlarında gidebilir gösterirken araç stop edip yolda bırakıyor. Üzerine bidonlarla yakıt ekleyip yola devam ediyoruz. Bu sorundan dolayı aracımı Ford Çetaş Mahmutbey yetkili servisine 3 kez götürdüm fakat sorunun şamandırada olduğunu iddia edip şamandırayı yenisiyle değiştirdiler. Aracı servisten alıp yola devam ederken araç tekrar aynı arızayı verdi! Göstergede ise ‘motor servise götürün’ diye bir hata mesajı çıktı! Ford çetaş Mahmutbey şubesinden şikayetçiyim!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Salman 21 Haziran 2019 10:17

İlgileneceğinizden şüphem yok. Servis müdahalesinden sonra aradılar müşteri memnuniyeti için sorunun devam ettiğini söyledim bayiden memnun olmadığımı söyledim, hemen arkasından bayiden aradılar yok sen niye böyle söyledin abi ararlarsa memnun kaldığını söyle bilmem kaç kişi ekmek yiyor buradan gibisinden. Ford’dan soğutuyorlar insanı sıfır araç aldık pişman olduk.

Ford Logo Ford 21 Haziran 2019 09:45

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler