24 Ekim 2016 #6755062

Ford Tourneo Courier Aux Girişi

04.10.2016 tarihinde almış olduğum 1,6 TDCİ titanyum Ford tourneo Courier aracımın teslimatı sırasın da satıcının da orada tespitiyle aux girişinin olmadığını gördük. Konuyla ilgili satış yapan arkadaşımız fotoğraflar çekerek yanlışlık olduğunu, bu modeller de bu özelliğin olduğunu belirtti. Bende almadan önce araç hakkında gerek kullanan arkadaşların, gerekse de internet üzerinde aracın özellikleri içerisin de bunun bulunduğunu biliyordum.


Şimdi gelelim şikayetimize. Satış yapan arkadaşımız bize konuyla ilgili şu dönüşü yaptı:artık Ford bu araçlara aux girişi koymadığını ve bununla ilgili yapacak bir şeyin olmadığını söyledi. Şimdi benim sorunum madem bu özellik kalmıştır, niye benim aracım da bunun yeri boş duruyor? Arabama binen kişilerin ilk gördüğü bir nokta olarak ben orasının neden yapıldığını ve neden boş olduğunu açıklıyorum. Ayrıca aynı model araçlarda halen var.

Kemal 6.272 Okunma

Cevaplar

  • Kemal24 Aralık 2016

    Bu şikayetle ilgili bir Allah'ın kulu dönüş yapmadı bu nasıl vurdumduymaz firma ne kadar sorumsuz marka yazıklar olsun size

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön