21 Ağustos
#12466723

Ford Tourneo Connect Kapı Ray Ve Orta Makara

Halen garantisi devam eden 2017 model Ford Tourneo Connect aracımın sol arka kapısı zorlama yapmadan açarken aşağı düştü.
İzkar servisini aradığımızda "sol arka kapı orta rayı ve orta makara sistemi" parçanın olup olmadığını sorduk olmadığından dolayı istek doğrultusunda İstanbul'dan geldi fakat parça garanti kapsamında olmadığı söylenildi. Yaklaşık bizden 800 TL yakın parça ücreti alındı.


3 yıl Ford garantisinde olan aracımın hiçbir sert ve kötü kullanım olmadığı halde nasıl müşteri kullanıcı hatasına girdiğini anlayamadık Türkiye Ford yetkili bayi ve servisinden neden bu parçaların nasıl garanti kapsamında olmadığını merak ediyoruz. Bu yüzden garantisi devam eden araca kullanıcı hatası diyen Ford Bayisi ve Yetkili Servisinden Şikayetçiyim.

Aylin Aylin 4.136 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ford Temsilcisi26 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları