26 Ağustos
#12494127

Ford Şu Anda Tedirgin Ve Telaşlıyım

Aracım 2013 Titanium benzin LPG otomatik powershift şanzımanlı. Bu sabah herhangi bir sorun yoktu. Yolda araç sollama yapmak için s moduna alıp tekrardan d modu ile yola devam ettim. Devamında herhangi bir sorun yoktu. Birkaç kez park edip tekrar devam ettim. Sonraki devamında araçta ekranda herhangi bir sorun var gibi bir belirti vermemekle beraber d modunda devir saati normalin dışında 3000'lerde atmaya ve vites geçişleri sert ve hissedilir olmaya başladı. S moduna aldığım da ekranda s moduna geçtiğini göstermemeye ve triptonik devam edeyim dedim. Ekranda hangi viteste olduğumu da göstermiyor tedirgin ve telaşlıyım.

Abdurrahman Abdurrahman 7.134 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Abdurrahman27 Ağustos

    24saat oldu hala bir cevap yok daha yeni biraz önce aynı problemi tekrar yaşadım. Kurumsal firmasınız ama 24 saatte herhangi bir dönüş yapılmıyor sanırım diğer 2aracimda Ford mark galiba marka değişikliği iyi gelecek. Bu umarsamaz tavrınz sonucunda?

  • Ford Temsilcisi26 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları