Ford Sorunumla İlgilenmiyor

Burak Burak05 Şubat 10:58

Ford Focus 1,6 TDCİ, CVT aracın şanzımanı ile ilgili büyük problem yaşıyorum. İlk sahibiyim, ikinci araç olarak çok kullanılmıyor. Hiçbir kazası yok. Garantisi bitene kadar tüm bakımları yetkili serviste yapıldı. Şanzıman son 5 senede 4 kere tamirat gördü ama bir türlü düzelmiyor. Ford'un bu araçları geri çağırdığı söyleniyor ama her türlü kampanya için sıklıkla arayan Ford, bu konuyla ilgili tarafıma hiçbir geri dönüş yapmamıştır. Hem telefonla hem de mesaj yolu ile ulaştığım Ford, konu ile ilgili size döneceğiz dedikten sonra hiçbir şekilde olumlu ya da olumsuz tarafıma dönmemiştir.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Burak 05 Şubat 15:55

Ford arayarak şunu söylüyor ; daha önce CVT şanzımanı problem çıkaran araçlara revize yapılmış fakat bizim araç problem çıkarmakta geç kaldığı için artık herhangi bir destekleri olamayacağı söylüyor. Özetle, Ford aracınız varsa, şanzımanınız bozulacak ve Ford size herhangi bir destekte bulunmayacak. 10 yılı dolduran tüm Ford araçlar çöptür. Servislere kabul bile edilmiyor, parası ile Ford yetkili serviste yaptıramıyorsunuz. Arızalı CVT şanzımanı alırken düşünseydiniz demek istiyorlar. Bundan sonra Ford, ne alırım ne de aldırırım.

Ford Logo Ford 05 Şubat 11:01

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler