24 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10818124

Ford Sorunları Çözmedi!

Ford Courier bijonları, 2016 aracımın yaz kış değişimi yaptım. Kurban bayramı 1. gün lastik patlamış değiştireyim dedim. Stepneyi çıkardım, bijon anahtarı ile bijonları açayım dedim, anahtar olmuyor. Başka araçtan 4'lu anahtar bulduk yine olmuyor. Anladık ki bijon üzeri koruma kapağı var fakat bijon ile aça kapaya lastikçi havalı sıkıştırıcı ile birbirine muhtemelen kaynatmış. Ford süs yapacak yer mi yok. Yolda kalsan iptal. Yok böyle bir şey. Lastikçiye gittim dediği şu bu Ford'lar ile V*** araçlar sorunlu.Biz de bıktık bunlardan der. İnternete baktım sorun sadece ben değil Ford kendisi. Şikayetleri dikkate alsanız da durumu iyileştirseniz.

Ahmet Ahmet 4.791 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet30 Ağustos 2018

    Bugün İzmir Arkas Ford yetkili servise uğradım. Eveeeettt bunlar böyle olabiliyor. Yenisi ile değiştirmemiz lazım. Peki ne kadar 36 TL X 16 = 576 TL. Garanti filan var mı. Yok o harici bir ürün olduğu için kapsam dışı. Organizede Paşa Rot Balans firmasına gittim. Oooo Courier gelmiş. Abi ilk önce bunu tasarlayan mühendisi biz tebrik ediyoruz Eda'si ile hoş bulduk. Adedi 6 TL X 16 = 96 TL ödedim işlem tamamdır artık. Garibim çalışan en az 45 dakika uğraştı. Çıkan bijonlar bende harpten çıktı. Courier sürücüleri siz siz olun hepsini sökün orijinal olmayan ile değiştirin.

  • Ford Temsilcisi27 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler