27 Ocak
#11504154

Ford Servisleri Uçuk Ücretler Alıyor!

İzmir'den Amasya'ya yolculuk yaptım. Amasya'da vites geçmemeye başladı Ford servise gittik dedi baskının tırnağı kırılmış komple baskı halata değişecek tamam dedik yapıldı. Çıkarılan ücret ise 2500 life karta indirim yaptılar 2000 TL civarı ödedik çıktık. İzmir'e geldiğimde orijinal Ford Focus baskı halata sordum 830 TL'dediler. Sizde parça kaç para işçilik kaç para Allah aşkına. Direksiyon motoru arızası veriyor servis direk değişim diyor 6000 TL fiyat veriyor. Bizleri petrol zengini falan sanıyorlar sanırım dışarıda ustalar bunun tamirini yapıyor çok uygun fiyata servis niye yapmıyor.


Ayrıca yazılım güncelleştirmeye gidiyoruz İzmir'de yapmıyorlar. Ya sonra gel ya para ver arıyorum Ford'u diyorlar gidin güncellemeye herhangi bir ücret ödemek zorunda değilsiniz ama servis para istiyor. Bir daha Ford almam kapısından da geçmem. Satıştan sonraki servis tutumunuz kötü gerçekten çok uçuk fiyatlar.

Mustafa Mustafa 10.485 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ford Temsilcisi28 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları