Ford Servis Ücretleri

Murat Murat17 Şubat 10:42

2019 yılı aralık ayında Ford transit minibüs aldım daha evvel Mercedes Sprinter kullanıyordum . Bursa' da servis i ile uğraşmaktayım araç markası değiştirirken servis çektiğimiz Fabrika Alman kökenli araç değişikliğine sıcak bakmadılar ama biz iyi olacağını söyleyip ikna ettik ve araç çalışmaya başladı.

 Helgelelim bakım zamanı gelince servisi aradım 20000 bakımı fiyatını sordum ve şok oldum 2200 TL dediler daha evvelki aracın garantili bakımı 1300 TL biz servis işi ile uğraşan insanlarız iki ayda 20000 yapıyor araç yani çok sık servise gidiyoruz her iki ayda bir servise gidersek yandık bu yeni 2.0 CC 170' lik motora güveniyorum ama  servis ücretleri bizi dışarıya yönlendiriyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Ford Logo Ford 17 Şubat 10:45

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler