16 Mart
#11721790

Ford Servis Kronik Sorun İçin Ücret İstiyor!

Ford Fiesta 1.5 TDCİ aracımdan 20 bin km dolaylarında kalkışlarda bir ses gelmeye başladı. Ford bayileri bunun kronik olduğunu söyledi. Israr durumun da baskı dökülecek ve yanık varsa sökme takma için 700 lira ödemek zorunda kalacaksınız diyerek beni korkuttular.


Aracım 56 binde şu an ve ses gitmedi. Ustalara gösterdim baskın süper durumda dediler. Bayiler ve Ford Otosan'i aradım bu seferde baskı zaten 60 80 bin arası ömrü var dediler.


Böyle bir anlayış olamaz. Aracımı bu ses yüzünden satamadım. Bu nasıl garanti. Aracımdan ses gelmesini istemiyorum. Dışarıda bakım yaptırırsan garantisi yanar diye korkutuyorlar ama garanti kapsamı neyi kapsıyor anlamıyorum. Ford'u arayıp şikayet ettim beni arayan birim de aynısını söyledi. Bir daha Ford almam aldırmam da.

Murat Murat 11.406 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ford Temsilcisi18 Mart

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları