29 Ağustos
#12505751

Ford Servis Hizmeti Kusuru!

Mondeo 1.6 TDCİ 2016 araçlardaki klasik partikül dolması, temizleyememe, yağa mazot karıştırma hatasından mustaribim. Bu hatayı servisler çözemediği için olsa gerek Ramazan bayramı öncesi Kahramanmaraş Kemak oto servis kaydı bile açmadan geliştirdiler. Bayramda Erzurum'da Cindilli oto söküp temizledi. 3000km sonra Kurban bayramı için yine Erzurum'da araç arıza verdi. Bu sefer sökmeden sıvıyla temizlediler. 300 km sonra yine arıza verdi. Nasıl temizlediklerini sormadım bile. Bir de yağ sorunumuz var tabii. Mazot yağa karıştığı için motor yağı uyarısı veriyor. Servis utanmadan bakım yapalım diyebiliyor. Neyin bakımını yapacaksınız. Zaten sizin çalışmayan sisteminiz yüzünden yağ bozuluyor. Bizim suçumuz ne. Şimdi geldiğim noktada dışarıda eğer iptali yaptırmayı ve yağ/ filtreyi kendim özel serviste değiştirmeyi düşünüyorum. Allah önce yaptığı hatayı kabul etmeyen Ford.

Mustafa Mustafa 7.119 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ford Temsilcisi29 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

  • Mustafa28 Ağustos

    Partikül filtresi temizliği için pazartesi ve salı günü serviste 3. Defa işlem gören aracım bugün (Çarşamba) gün bitmeden 300 km sonra yine arıza verdi. Komedi filmi gibi. Servisçilik oynuyoruz. Ben saf saf bozuldu diye servise götürüyorum, onlar yapıyormuş gibi beni boş yere bekletiyorlar ve yüce Ford'un yöneticileri de izliyor. Yerseniz bu da yeni fordizm. Cuma günü görüşmek üzere.

Ziyaretçi Yorumları