11 Temmuz
#12256026

Ford Otosan'ın İlgisizliğini Almanya'ya Taşıyorum

2015 model 1.5 ecoboost Titanium aracım full yetkili servis bakımlı dışarıda tornavida dahi değdirilmemiş bir araç ve aracım 80 bin km'de ilk çalışma da 10 sn. civarı titreyerek çalışıp sonra normale rölantide çalışmaya dönüyor. Aracımı yetkili atılgan servisine götürdüm aracın motoru açılması gerektiğini söylediler açmadan hiçbir şey diyemeyiz dediler.


Tabi burası Almanya değil bir açıp içine bakmak lazım ne var ne yok sonuçta motoru Ford üretmemiş sanırım Fiat üretmiş bilmedikleri için motoru açtılar. Ve subap üst conta falan değişmesi gerektiğini artı bu motorlar açılınca triger seride mecburi değişmesi gerekiyormuş bu arada bunu da otomatik biz kullanıcılara ödettiriyorlar (mecburiymiş sökülen triger bir daha takılmıyormuş bahsettiğimiz araç Ford un amiral segmenti olan Mondeo) ve bana fiyatı çıkardılar.


Ford Otosan arayarak aracın full yetkili servis bakımlı olduğunu söyledim ve bu konuda destek istedim me yazık ki aldığım direk laf biz karşılamıyoruz. Kendinize iyi bakın Allah yardımcınız olsun. Bende Almanya'da akrabalarım ile iletişime geçtim şimdi bakalım Türkiye Ford'un bu şekil cevap vermesini nasıl karşılayacaklar.

Özer Özer 12.103 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ford Temsilcisi12 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları