Ford Otomatik Şanzımanda Titreme Sorunu

Emre Emre13 Haziran 02:11

2015 model 1.5 ecoboost Mondeo aracımın vites geçişlerinde vuruntu ve hafif yokuş çıkarken titreme meydana geliyor. Servisle görüştüm adaptasyon için randevu verildi. Servise gittiğimde yazılımın güncel olduğu şanzıman yağı değişimi ile düzelebileceği söylendi. (1.5 ecoboostlar da şanzıman yağının ömürlük olduğunu öğrendim bu arada) şanzıman yapı değişti. Sorun devam ediyor. 

Aracımın tüm bakımları Ford yetkili servislerinde yapıldı. İyi niyet garantisi olsun sadık müşteri olsun Ford gibi bir marka bu işin arkasında durmalı. Sorunumu halletmeli. Ayrıca kronik problem bu talebim iyi niyet kapsamında değerlendirilip sorunumu çözmeleri.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Ford Logo Ford 15 Haziran 08:25

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler