Ford Otokoç Bilgi Ve Deneyim Sıfır. İlgisizlikleri Tavan Yapmış.

Habip Habip23 Ağustos 01:34

Kuga selective yeni nesil aracımı stop etme ve rölantide titreşimli çalışmasından dolayı 11 ağustosta Adana Ford Otokoç yetkili servisine tamir için götürdüm. Bir gün sonra beni arayarak; ustalarının LPG'li araçlara bakmadığını ve aracın LPG'sin söktürüp ondan sonra bakacağını söylediler. Oysa aracın alındığı tarihten itibaren bakımların söz konusu servis tarafından yapıldığını belirterek siz sökün dedim ona da hayır dediler. Zaten servise zor götürdüğüm aracı geri alarak, güçlükle başka bir yere nakil etmek zorunda kaldım. Ford Otokoç; siz dünyanın hangi ülkesinde servisçilik yapıyorsunuz? Eğer Türkiye de yapıyoruz diyorsanız zaten araçların yarısı LPG'li. O zaman servisin kapısına girmeden önce LPG li araçlar alınmaz diye yazınki, insanlar boşu boşuna servise gidip de zaman kaybına ve yakıt masrafına uğramasın. Şimdi gidip 10-12 bin liralık direk enjeksiyon LPG kitini, ustanızın bilgisizliği ve kaprisinden dolayı söktürüp çöpe mi atalım. Nasıl bir mantık bu, Lütfen Doğru düzgün işinizi yapın, yapamıyorsanız yapabilecek işinin ehli insanlara bırakın. Ford Otokoç; bu ilgisiz ve kalitesiz servis politikanıza devam ettiğiniz müddetçe, kısa zamanda tüm servislerinizin kapısını kapatmak zorunda kalacağınızdan hiç kuşkunuz olmasın.

 • - Görüntüleme
 • 2Yorum

Cevaplar

profile-icon Habip 24 Ağustos 14:35

İlgili servisi uyardık diye telefon. Dönüş yapıyorsunuz, uyarmanız neyi değiştirecek. Lütfen İnsanların yaptığı tüm eleştiri ve şikayetleri okuyun bütün servisleriniz sorumsuz ilgisiz ve yetersiz. Bu şikayet ve eleştirilerden hiç ders çıkarmıyorsunuz? İnsanlar bedava iş yaptırmıyor zaten bedelini fazlasıyla ödüyor.

Ford Logo Ford 24 Ağustos 10:12

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Harun 2 hafta önce  

  Hocam merhaba aynı sıkıntı bende de var arabanın arızası neydi nasıl giderildi teşekkür ederim

  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Habip 1 hafta önce  

  Sorun enjektör ve bobindeymiş. Arızayı Gizerler Ford çözdü. Bujiler iki enjektör ve iki bobin değişti. Araç normale döndü. Yani anlayacağınız sözde servis diye geçinen Adana Ford oto Koç aracın enjektör ve bobin arızasını söyelmeme rağmen anlamadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler