15 Mayıs
#11978286

Ford Mondeo Yağ Bakım Arızası Verdi!

Daha bir yılı yeni dolmuş 1.6t dCi Mondeo aracım sürekli yağ değişimi hatası veriyor. Bununla üçüncü kes servise gidiyorum. Servisçi arkadaşlar diyorlar ki araç yüksek devirde gitmediği için bu arızayı veriyormuş. Ne yapmam lazım diye soruyorum ve aldığım cevap ise sizin en az haftada iki kez şehir dışı yapmanız gerekiyormuş ki rölantiye dönsün. Şaka gibi ve bütün dizel araçlarda bu sorun varmış. Sanki ben ilk defa dizel araç kullanıyorum daha önce başıma neden gelmediyse yani anlayacağınız hatalarını kabul etmiyorlar.


Şimdi benim aracım 3 yıllık garantili servis ücretsiz yapıyor diyelim garantisi bitince ne olacak peki. Şu anda mağduruz ve benim gibi kaç tane arkadaş aynı durumda.

Ümit Ümit 14.768 Okunma 2
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ford Temsilcisi16 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları