sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Ford Kuga Frene Çok Bastın, Sık Sık Veya Uzun Süre Frene Bastın!

Halim Halim22 Ağustos 12:59

2019 model 10 aylık 12500 km'de Kuga aracımın ön frenlerden ses geliyordu. Servise başvuru yaptım. Servis kontrolünde ön diskler sağlam ön balataları sağlam herhangi bir balata incelmesi yok dedi. Ancak ön balatalar bileşikleri de sertleşme veya buna benzer bir şey var onun için frenlemede ses yapıyor dedi. Bende o zaman garanti kapsamında değiştirilsin dedim. Ford genel merkeze durumu ilettiler. Cevap şu çok manidar: Sürücü frene çok sert basmış veya uzun süre basmış velhasıl sürücü frene basması neticesinde kullanıcı hatası ama balatalar da incelme bile yok dedimse de sonuç garanti yok istersen parasını ver değiştir. Ha şu günlerde görüntülü medyada Ford Kuga reklamı dönüyor. Ama frene fazla veya sert basmayın uyarısı var mı? Var da ben mi kaçırdım. 

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Ford Logo Ford 22 Ağustos 13:14

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Hamit 30 Ağustos 12:56  

    Adamlar haklı, ne diye frene basarsın, çek ayağını gazdan, o kendi kendine durur, bir de rampa yukarı bir yol bulursan fren mesafesi azalır... Bunlarla muhatap olmayın, verin t. H. H. Heyetine, 2 ayda hakkınızı alın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler