Ford Kuga Donanım Eksikliği!

Mustafa Mustafa12 Şubat 17:14

Ford'un resmi internet sayfası olan "www.ford.com.tr" sayfasında 2019 Ford Kuga Titanium modelinde "direksiyon ısıtması" olduğunu belirtilmesine rağmen 2020 Ocak ayında sıfır olarak bayiden satın almış olduğum 2019 model Ford Kuga 1.5 TDCİ Titanium Powershift aracında internet sayfasında belirtilen tüm özellikler bulunduğu halde "direksiyon ısıtma" özelliği yoktur. Hem Ford iletişim hizmetleri hem de satın aldığım bayi ile bu konuyu görüştüm. Sonuç elde edemedim. Ayrıca; direksiyonu deri kaplama yapıp, direksiyon ısıtmasını ilave etmemek ve model özelliklerinde var olduğu belirtildiği halde araca özelliği vermemek bu da ayrı bir değerlendirme konusu... (hiç yakışmadı Ford'a)

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Ford Logo Ford 13 Şubat 07:43

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Mustafa 13 Şubat 10:48  

    İlgili şikayetin konu olay ile ilgili olarak Ford yetkilileri çözüm odaklı olarak hemen iletişime geçmiştir. Konuyla alakalı olarak çalışmaları başladığı bilgisi tarafıma verilmiştir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler