20 Ağustos
#12462954

Ford Kuga Cam Tavan Çatlağı

2011 model Ford Kuga aracımı itinayla kullandım ve bakımlarını düzenli olarak Ford yetkili servislerine yaptırdım garantisi bittiği halde daha fazla para vererek. Çünkü sıkıntı yaşarsam Ford büyük firma aracını sahiplenir diye ama kaza yapmadığım halde darbe almadığım halde cam tavanım içten çatlamış. Servise götürüp sorduğumda kullanıcı hatası deyip uçuk bir rakam çıkardılar. Aynı araçtan yakın komşumda da var öğrendim ki onunda cam tavanı çatlamış. Acaba biz ne yapmış olabilirizde cam tavanı içten çatlatabiliriz.


Can güvenliğimiz için Ford markasına güvenip Kuga araç alıyoruz hiçbir şey yapmadan cam tavanı çatlıyor. Allah korusun kaza yapsak o cam tavan bize ne yapacak acaba. Neden ürettiğiniz aracı sahiplenip sorunumuzu çözmüyorsunuz bu bizim değil sizin mühendislik hatanız demek ki, kaza yapmadan darbe almadan bu cam tavanlar çatlıyor. Ben devamlı Ford kullanıcısıyım. Bu zamana kadar hep Ford araçları kullandım. Lütfen marka değeriniz varsa aracınızın hatasını sahiplenin.

Vahdet Vahdet 8.698 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ford Temsilcisi22 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları