29 Mayıs
#12046209

Ford Kuga Aracımda Fren Diski Sorunu!

Sıfır Ford Kuga dizel alalı daha 1 sene olmasına rağmen arka fren diskleri çatlamış. Araba 19 binde ve servise götürdüm. Servis genel merkeze garantiye giriyor mu diye yazı yazdı gelen cevap kullanıcı hatası. Aynı sorunu daha önce sıfır Ford Fiesta aldıktan sonra da yaşamıştım. Aynı cevabı yine vermişlerdi ve fren diskleri sıcakken arabayı yıkamışsınız demişlerdi. Bu durumu daha önceden yaşadığım için arabayı yıkarken bu duruma aşırı dikkat ettim buna rağmen yine beni suçluyorlar. Böyle saçma bir anlayış olamaz.

Anıl Anıl 11.591 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Anıl10 Haziran

    Bir süre sonra geril dönüş yapıldı, kendinizde bir sorun bulamamışsınız ve tek hatalı kullanıcıymış. Ben de beni arayan hanıma daha yetkili biri ile görüşmek istiyorum dedim fakat yetkili insanlar hiçbir şekilde halk ile görüşmüyormuş. Bu nasıl bir zihniyet? Bu nasıl bir amatörlük? Başka hiçbir firmada böyle bir skandal yaşamadım. Yaptım oldu anlayışını hiç yakıştıramadım. Ford Otosan pişmanlıktır uzun durun!

  • Ford Temsilcisi30 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları