10 Temmuz
#12249311

Ford Kronikleşmiş Motor ve Şanzıman Sorunları

Focus model araçlar kronikleşmiş motor ve şanzıman sorunlarıyla hayatınızı çekilmez hale getirmekte epey maharetli. Hadi kronik hataları sineye çektiniz diyelim bu defa sizi dahada ızdırap dolu bir süreç bekliyor, servis ve garanti zaten sorun da tam olarak burada başlıyor. Sizi dinlemeyen yeteri kadar bilgi vermeyen servis personeli ikisi arasında çözümsüzlük sarmalına girdiğiniz sözde müşteri hizmetleri. Sözde Ford fayda diye bir şey uydurmuşlar.


Yok işte arıza durumunda ikame araç, 5 yıldızlı otelde konaklama vs. Bunların hepsi kocaman bir yalan. Öyle bir servis mantığı düşünün 5 gün olmuş arıza tam tespit edilememiş ikame araç istersiniz lakayıt bir şekilde elimizde yok ne yapalım müşteri hizmetlerini ararsınız servise servisi arasınız tekrar müşteri hizmetlerine falan oyalar dururlar. Sizin kaybolan zamanınız mağduriyetiniz hiç umursamaz. İş ve Ticari olarak kullanıyorsanız aracı iste o zaman vay halinize.

Hayati Hayati 16.610 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hayati11 Temmuz

    Bütün şikayetlerin altına aynı cevabı yazıyorsunuz fakat çözüm uretmüretmiyorsunuz iuorsunuz

  • Ford Temsilcisi11 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları