Ford ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ford Kent Oto Servisinin Mağdur Etmesi

5.426görüntüleme
Akif
Akif 28 Haziran 2019 15:03

Bayramda aracım Muğla'da arıza yaptı ve Ford yol yardımı geldi. Turbo arızalı denildi ve gelen arkadaş arabanın yağ kaçağını kontrol etti, kaçak yok ve motorumda yağ yok dedi. Araç helvacıoğlu Muğla servisine çekildi. Sonra beni aradılar ve araç motor yatak vurması var motor yapılacak dendi. Aracımın o tarihte garantisi devam ediyordu. Daha sonra aracın fotolarını çekip garantiye göndermişler ve araç ta yazılım var denildi sadece etikete bakarak söylendi ve benim aracımda hiçbir yazılım yok çünkü yaptırmadım.

Aracımda bu etiketin olma sebebi bizim @fordrangertr olarak gurubumuz var ve Kent Ford ve Otosan sponsorumuz genelde büyük etkinlikler yapıyoruz ve değişik firmalar reklam olsun diye bu etiketleri araçlarımıza yapıştırıyor sadece budur. Genelde takipçilerimiz yüksek olduğu için. Araç motor yapılacak denildi ve ben kendim aracımı oradan çekiciyle İstanbul'a getirdim araçta sadece turbo değiştirip ve bunu Otosan Ford yetkili yerinden alıp faturalı ve orijinal parça olarak abama taktırdım ve arabamda şu an hiçbir sorun yok. Biz yetkili servislere niye gidiyoruz bilgili insanların araçlarımızla ilgilenmesi için ve benim aracıma motorumda hiçbir problem yokken motor yapılacak diyorlar yanlış teşhis ben ailemle oralarda mağdur oldum benden 2 litre yağ parası çekici parası ve verdikleri araç parası olarak yaklaşık 5.000 TL civarında para aldılar.

Ben aracımı aldığımdan beri Ford Kent Oto yetkili servisine götürüyorum ve daha hiç dışarıda bakım yapmadım aracıma ne kadar hassas olduğumu yetkili servis çalışanları çok iyi biliyor bakımlarımı her zaman 1000 ya da 1500 km önce yaptıran birisiyim aracımın geçmişine bakıldığında gözüküyor ve aracımda hiçbir yazılım yoktur, bunu Kent Ford zaten söylüyor inanın aracı aldığımızdan beri o kadar çok sevdik bu grup sayesinde yüzlerce kişiye araç aldırdık ve sponsorumuz olan Kent Ford bayisine yönlendirdik fakat böyle bir garanti problemleri ve karşımızda yetkili birisini bulamamak bizi gerçekten çok üzdü ve mağdur etti. Lütfen bu konuyla ilgilenmenizi rica ediyorum servislerde işinden anlamayan insanların kafasına göre verdikleri kararlar yüzünden aracımızda hiç problem yokken motor yapmak için bizi ailece rezil ve mağdur ettiler.

Plaka:34 * ınstagram: a*n10 0532*

Ford Logo
Ford28 Haziran 2019 15:05

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

2 Yorum

Ziyaretçi
Ziyaretçi29 Haziran 2019 15:24
 

Sevgili kardeşim bende Ford gürbaşlar mağduruyum seni en iyi ben anlarım geçmiş olsun

Ziyaretçi
Ziyaretçi29 Haziran 2019 17:18
 

Kardeşim ben sıfır km araç aldım bayiim olan Ford gürbaşlar aracı bana teslim etmeden önce vurarak hasar verdi ayrıca 300 km'de bu sorun ve daha başka sorunlar ortaya çıktı adamlar hizmet vermekten acizler şu anda emin ol buna

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler