Ford İşten Anlamayan Yetkili Servisiniz Sorun Giderilmeden Para Aldı

Mustafa Mustafa15 Temmuz 00:16

16.06.2020'de Kavacık Gurbaslar Yetkili servisine 2010 model Ford Focus aracımın ön tarafından gelen sesin giderilmesi için aracımı teslim ettim. Gün içerisinde bana geri dönüş sağladılar. Ve eklediğim fatura resmindeki parçaların değişmesi gerektiğini ve bu parçaların değişimi sonrası sıkıntının giderileceği tarafıma iletildi. Bende onayladım. 

Daha yeni değiştirdiğim amortisör takozlarının da yenilenmesi gerektiğini söylediler. Akşam aracımı yetkili servisinizden aldım. Ama aracımda aynı ses devam etmektedir. Bu sorunu servise tekrardan ilettiğimde aracımı 13.07.2020 tarihinde tekrardan servise götürdüm. Bana amortisörlerin yan sanayi olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini söyleyip 2500 TL hesap çıkardılar. 

Amortisörleri değiştirmeden önce de bu ses vardı. Bunu servisteki çalışan sorumlu kişiye ilettim. Bu sorunun amortisörlerden kaynaklı olduğunu söyledi. Ve değişmemiz şart dediler. Bir önce gitmem de sağlam olan aracımın parçalarını niye değiştiler. Biz parayı sokakta mı buluyoruz. Benden sıkıntım giderilmeden 1384 TL ücret alındı. 

Aynı gün aracımdan 3 kere niçin 206 ' sar tl işçilik parası alındı. Sorunumun giderilmesi ve sorun amortisör ise değiştirilmesi (ücreti verilerek) ve 1384 TL lik gereksiz işlem parasının tarafıma iade edilmesini istiyorum. Çözüm olmazsa hukuki yollara başvuracağım.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Ford Logo Ford 16 Temmuz 08:19

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Fuat 16 Temmuz 23:44  

    Kardeşim o gürbaşlar benim sıfır aracımı teslim etmeden vurdu ve araçda bir çok fabrikasyon hatası çıkınca ne Ford Otosan neden gürbaşlar arkasında durmadı aracın

    np_image2 Ekli Görsel Var

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler