22 Mayıs 2018
#10467822

Ford Garanti Verdiği Araca Sahip Çıkmıyor

2015 Focus aracımda kalkışlarda debriyajdan uğultu gibi bir ses gelmekte. Bunun için Ford servisine gittim. Servisteki usta bunun debriyaj balatasında biriken metal tozlarından olduğunu söyledi. Debriyaj balatasının yenisini taksalar da aynı sıkıntının olabileceğini belirtti. Benim bundan önceki aracımda 100 binde bile debriyajdan ses gelmedi. O zaman bu balata hatalı değil midir. Neden servis bunu garanti kapsamında değiştirmiyor.

Ali Ali 7.787 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ali12 Haziran 2018

    Ford temsilcisi beni aradı. Yalnız gerek aracıma bakan şahıs gerekse temsilcinin söyledikleri ikna edici değil. Aracımı başka ustalarada gösterdim onların dediği kadarıyla debriyaj balatası sorunlu ve aynı model diğer araçlarda niye aynı ses yok o zaman ayıplı mal diyorlar. Bu sebeple ilgilenmenizi rica ediyorum.

  • Ford Temsilcisi22 Mayıs 2018

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları