sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Ford Garanti Kapsamından Ayna Değişimi Reddi!

Onur Onur08 Ekim 14:43

05.10.2020 pazartesi saat 09:00'da İzmir/Otokoç bayisine aracımın aynalarının kapanma/açılma esnasında kademeli olduğunu ve garantiden değişim talebimi ilettim. Servis danışmanı gerekli yazışmaları yaparak haber vereceğini söyledi ve 07.05.2020 tarihinde saat 17:25'te arayarak Ford Otosan'ın garanti kapsamından değişimine red cevabı verdiğini iletti. Akabinde 444 36 73 çağrı merkezine kayıt oluşturdum ve 08.05.2020 de 444 36 73'ten aranarak yapılan inceleme sonucu Otosan aynada sorun olmadığını ve reddedildiğini söylediler. Otokoç/İzmir'de ki servis danışmanı hanımefendi ve ayna incelemesi yapan ustanın sıkıntı olduğu beyanını Otosan dikkate almayıp oturduğu yerden bunda bir şey yok deyip reddetmesi saçmalıktan ibarettir. Yerinde inceleme yapan ve garanti yazışmalarını başlatan personele güvenmiyorsanız eleman gönderip kendiniz incelersiniz. Aynaların garantiden değişmemesi durumunda hakkımı daha önce fitillerde aradığım gibi Tüketici Hakem Heyeti aracılığı ile arayacağımın ve konunun burada kapanmayacağını bildiririm.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Onur 08 Ekim 17:16

Çözüm odaklı değilsiniz. Servisinizdeki personel değişmesi gerek derken bilgisayar başında oturup saha tecrübesi olmayan personeliniz ise sorun yok diyor. Hele ki Sevcan hanım denilen arkadaşınız arabadan anlamadığı gibi önündeki hazır metni okuyup kapatıyor. Sevcan hanımın üstlerinden biriyle irtibat kurulmasını talep ediyorum. Ayrıca olumsuz olduğuna dair yazıyıda tarafıma mail atın ki en kısa zamanda dava açabileyim.

Ford Logo Ford 08 Ekim 14:43

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler