06 Şubat
#11548436

Ford Garanti Kapsamı

Ford Tourneo Courier 2016 model aracımın hala garantisi devam etmektedir. Aracımın daha önce Kahramanmaraş servisinde kaskodan ön camı değişmiş, fakat aracım ön camından su almakta ve buğu yapmaktadır. Aracın zemin kısmı suyla dolmuş ve elektronik beynin yanmasına sebep olmuştur. Garanti kapsamında üretici değil tüketici hatası denilmektedir. Biz şirketimiz olarak Ford araçları kullanmaktayız ama bize yardımcı olmadıkları için Ford araçlarından vazgeçmek zorundayız.

Uğurcan Uğurcan 10.256 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Uğurcan06 Şubat

    Daha önce bu numaradan iletişim sağlandı ama olumlu sonuç alamadım. Servisten telefon beklemekteyim. Eğer oradan da olumlu sonuç çıkmadığında distribütör'e şikayette bulunacağım. İyi günler dilerim.

  • Ford Temsilcisi06 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları