sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Ford Garanti Diye Bir Şey Yok

Engin Engin14 Ekim 15:46

2018 model 2019 tescilli 29900 km de 0**3 plakalı Ford EcoSport aracımın Star-stop düğmesi enine doğru çatlamaya başladı ve uzatmayayım eşim İzmir Ford oto koçta garanti uzmanı denen şahıslara aracı resimler eşliğinde muayene ettirmiş, peki sonuç ne? Kullanıcı hatasıymış, bir daha kapıma Ford'u bastırmayacağım, demek ki sözde garanti kapsamı içindeyken araçlarında daha büyük bir sorun çıksa kullanıcı hatası diyecekler, bakım zamanı geldiğinde aracımı Ford bayine de götürmeyeceğim, ufacık Star-stop düğmesinin arkasında durmayanlar diğer arızalarda hiç durmaz, aracın periyodik muayenesini oto sanayinde yaptıracağım. Ford bayine gidip boşu boşuna astronomik paralar vermeyeceğim ve bu haksızlığında sonuna kadar peşinde olacağım.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Engin 17 Ekim 23:17

Sayın Ford ilgilileri bu saatten sonra aracımı Ford yetkili bayiine götürmeyeceğim, garantiden çıkmasın diye bayiiye götür mantığını sizin sayenizde kafamda bitirdim, nasıl olsa garantiyi kullanıcıya yüklemeyi marifet sanıyorsunuz. Erken uyandım, size paramı kaptırmayacağım, oto sanayiindeki en iyi ustaya aracımın bakımlarını yaptıracağım.

profile-icon Engin 15 Ekim 17:59

Ayrıca basmakalıp cevap yazarak, sizin aracınıza sahip olanlara karşı samimiyetsizlik yapıyorsunuz, Ford lada irtibata geçmeyeceğim, lütfen malınızın arkasında durun.

profile-icon Engin 15 Ekim 17:48

Ford'un başvuracağım bir birimi kalmadı, 1 yaşındaki araca kırktane bahane ürettiniz yardımcıda olmadınız yoksa Şikayetvar sitesinde ne işim var.

Ford Logo Ford 14 Ekim 16:21

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler