sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Ford Focus3 Hatalı Ön Cam Değişimi

Mehmet Mehmet26 Şubat 21:03

Focus 3 aracımın ön camı taş sıçraması sonucu çatladı Kayseri yetkili servis Ford Ünallar' a götürdüm camın değişmesi için bir hafta bekledim cam nihayetinde geldi takıldı teslim aldığımda camın üzerindeki sensör bölümünün plastik aksamı cama tam oturmadığını fark ettim. Durumu servis yetkililerine bildirdim garantiden tekrar cam geldi onda da aynı sorun vardı. 

Bu durumu Otosan'a bildirdim, Otosan'ın verdiği cevap bu camlar tasarım gereği böyle yapacak bir şey yok dediler. Madem tasarım gereği böyle neden önceki orijinal camda bu açıklık yoktu madem tasarım gereği bunun açıklamasını yapın tarafıma yazılı olarak verin dedim maalesef veremeyiz dediler. Sebebini açıklayamadıkları tasarım gereği diyerek arkasına sığınıp beni mağdur etmişlerdir. Arabamdaki orijinal cam Çekoslovakya yapımı aracıma taktıkları cam İtalya yapımı. Şimdi bir de Almanya fabrikasına yazacağım oradan da bir sonuç alamaz isem mahkemeye vereceğim.

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 3Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Ford Logo Ford 27 Şubat 07:37

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Serkan 06 Temmuz 20:07  

  Servis iyi niyetli bence sorun fort un ta kendi ve garanti kapsamı bunlardaki zihniyet satana kadar

 • profile-icon Mehmet 12 Mart 09:40  

  Evet ses yapıyor o açıklıktan tozda giriyor sensörlerin sıhhatli çalışmasını engelliyor

 • profile-icon Fitnes 11 Mart 11:39  

  Bu açıklık araç hareket halindeyken herhangi bir araç içinde sese sebep veriyormu?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler