Ford ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ford Focus Ön Camda Çatlak Oluşması

1.664görüntüleme
Murat
Murat 16 Kasım 2020 09:55

2017 47 ***  900 plakalı Ford Focus aracımın ön camda ufak bir çatlama oluştu aracımın garantisi devam etmesine rağmen hiçbir Ford servisi ilgilenmedi garanti kapsamına alınmayacağını söyledi. Rapor düzenlenmesini istediğim çok amatörce resmen git başımdan der gibi ne raporu ona raporlu olur dediler garanti ne için var anlamadık ufacık bir dokunuşta çatlayan camının arkasında duramıyorsa Ford neden Ford? Bir an önce yapılmasını talep ediyorum. Mardin'de askeri personelim.

Ford Logo
Ford16 Kasım 2020 10:06

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Murat
Murat16 Kasım 2020 12:03

Lütfen zamanımda yok göreve gidiyorum eşim sağlık personeli aracı kullanamıyoruz risk olur diye Mardin görev yapıyorum Ford bir cam değişiminden kaçacak çekinecek bir firma değil bunu biliyorum 2007 itibaren araçlarım Ford güvenilirliğine ve güvencesine inanıyorum.

Murat
Murat24 Kasım 2020 18:05

Ford Müşteri temsilcisinin talebi üzerine aracımın (47 Aaf 900 plakalı 2017 Moda Ford focus ) ön camının garanti kapsamında değerlendirilmesi için Mardin Nas Otomotivden servis girişi yaptırdım oradaki personel bu garanti kapsamına girmez diyor kontrol ettiler, bunun üstünde daha önce işlem yapılmış diyor, o yüzden şimdi çatlaklar oluşmuş diyor camda önce kabarcık oldu sonra çatladı diyorum buna dışarıdan müdahale olmuş diyor önceki aracı aldığınız size söylememiştir diyor orada hikaye yazdık aracı oradaki arkadaş kullandı çünkü bende yalan söylüyorum danışmada kaydı giren personel müşteri hiç muhatap olmuyor prosedür gereği yapalım diyor gerçekten Ford beklentimin altında kaldı bir ön cam için kırk dereden su getiriliyor tek dedikleri şey kaskodan yaptırın Ford alacak Arkadaşlar sıfır araba almayın garanti denilen şey aslında yok. İnşallah Ford bu feryadımızı duyar bir an önce firmanın hakkını vererek müşterinin ve aracın arkasında durur. Ön cam değişikliği yapar ve Ford takip edenlerde bu konuda aklındaki sorular yok olur.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler