11 Eylül
#12585955

Ford Focus Direksiyon Krom Parça Sorunu!

2013 Model Focus titanyum Sedan aracım var. Henüz 85.000 km'de olmasına rağmen direksiyon simidindeki krom parçalarda soyulma ve kabarma başladı.


Aracın garantisi bittiği için ücrete tabi tutuluyor. Ford gibi bir markanın parçalarının bu kadar basit olması markaya yakışmıyor. Henüz 85.000 km de olan bir aracın sorumluluğunu alamıyor. Çin malı ürünler gibi soyulmasına anlam veremedim.


Bu konuda mağdur edildiğimizi düşünüyor ve mağduriyetimizin giderilmesini talep ediyorum.

Hüda Hüda 3.414 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hüda18 Eylül

    Merhaba şikayetimle ilgili Ford otomotivden arandım aracımla ilgili bilgi alındı ve geri dönüş yapılacağı söylendi. Şu ana kadar olumlu ya da olumsuz herhangi bir geri dönüş olmadı. En kısa sürede geri dönüş yapılmasını ve konuyla ilgili durumun tarafıma bildirilmesini rica ediyorum. İyi günler. Hüda Gülhan.

  • Ford Temsilcisi12 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları