20 Temmuz
#12302665

Ford Focus CMAX TDCİ CVT Şanzıman Kronik Arızası!

2014 yılında ailecek çok severek aldığımız 2006 CMAX otomatik dört yılda üç defa şanzıman yaptırmak zorunda kaldım. İkincisi İstinye Otokoç ta yurt dışından sıfır şanzıman gelecek diye yedi ay aracı açık alanda beklettiler, ekstra başka arızalar doğdu, sonuç revizyon şanzıman. Müdür sıkma canını bozulursa tekrar yenileriz diyordu, yanına gittiğimde yüzümüze bakmıyordu. İçinde (volan bölgesinde) beş cm. Lik vida düşürmüşler. Ses var diyorum bana tekrar garanti yok dediler ve min. 2000 TL. İstediler. Müdüre defalarca rica ettim olmadı. Maslakta 500 liraya içindeki vidayı çıkarttım, onu da müdüre verdim anlasın diye. Bir yıl sürmeden şanzıman yine arızalandı, servis 10 yaşını doldurduğu için bu araçlarla ilgilenmiyoruz dedi. 4800 liraya Ataşehir'de yaptırdım. Yıl 2019 şimdi N ve R'de acayip sesler var. Kullanmıyorum. Ailecek huzurumuz kaçtı. Çocuklarım araca binmek istemiyor.
Yaklaşık bir asırdır nice ürünlerini kullandığımız, gurur duyduğumuz, kurumsaldır yanlış yapmaz, ayıplı malı satmaz, satarsada arkasında durur, olmadı geri alır dediğimiz Koç Holding'e bu durum yakışmıyor. Ben mesleğim gereği her gün onlarca insanla görüşüyorum. Nasıl Ford'u iyi anlatayım. Yarın Şahsi çok param olunca tercihimi Ford'dan yana nasıl kullanayım. İki evladımı üzmeye hakkınız yok. Sizlerde üzülürsünüz.

Mustafa Mustafa 13.881 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ford Temsilcisi22 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler