03 Haziran
#12067648

Ford Focus Bijon Problemleri!

Focus 2012 aracımın bijonları fabrikadan çıkışı kaplamalı olduğu için yolda lastik patlaması ya da lastik değişiminde bijonları sökmek kesinlikle imkansız. Çünkü zamanla aşınıyor ve bijon anahtarı boşa dönüyor. Lastik değişiminde lastikçi bana bunları 200 TL'ye satmak istedi. Bu sorunu son zamanlarda serviste bijonların kaplamasız olanlarla değiştirildiğini duymaktayız. Bu işlemi serviste ücretsiz mi yapıyorsunuz? Eğer ücret talep ediliyorsa fabrika çıkışı sorunlu olan böyle bir konuda ücret talep edilmesi Ford'un büyüklüğüne kesinlikle yakışmıyor. Alt tarafa şablonu yapıştırmayın sayın yetkili, benim aracımın bijonlarını ücretsiz değiştirin, ancak bu şekilde müşteri memnuniyetimizi sağlayabilirsiniz.

Hüsnü Hüsnü 3.865 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hüsnü10 Haziran

    Hiçbir çözüm sunulmadı, bizim suçumuz yok suç sizde denildi. Koskoca Ford 200 liralık şey için müşteri kaybetmeyi göze alıyor. demek ki satış yapmaya ihtiyaçları yok.

  • Ford Temsilcisi03 Haziran

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları