24 Ağustos
#12487216

Ford Focus Arızayı Kabul Edip Yapmıyorlar

2016 Ford Focus aracım var ve aldığımdan beri kalkmalarda yokuşlarda kasma sesi var. Servise defalarca gittim. Servis arızayı kabul ediyor fakat Otosan onay vermiyor o yüzden serviste bir şey yapamıyor. En son 22.08.2019 servise gittim debriyaj söktüler Otosan'a fotoğrafladılar ücretli değişim dediler. Daha öncesi bir olayı anlatayım Otosan'ı aradım N** bey diye biri servisle görüştükten sonra bana dönüş sağladı evet bu ses var kabul ediyoruz ama bu ses araca zarar vermez dedi bende ona bana zarar verdiğini rahatsız olduğumu söyledim yapacak bir şey yok dedi. Sonuç fabrikasyon hata kabul ediliyor ama yapılmıyor.

Hasan Hasan 5.274 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hasan26 Ağustos

    Berrin hanım bize görüş sağladı ama suçlu bizi yaptı. Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapacağım. Görüşmeler madem kayıt altına alınıyor. Nurettin beyle daha önce görüşmemizin kayıt altına alınan dosyasını mahkeme yoluylada sizden isteticem. Zaten o görüşmede suçu kabul ediyorsunuz. İsterseniz bir dinleyin.

  • Ford Temsilcisi26 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler