08 Eylül
#12567829

Ford Focus (2007) Kronik Sorunlu CVT Şanzıman

5 buçuk senedir kullandığım, 07 zv... plakalı aracım dün (07.09.2019) evimin önünde ki otoparkta, ileri geri hiç hareket etmemek suretiyle otomatik şanzıman arızası verdi. Aracı Antalya Bilaller'e çekici ile gönderdim. Bana söylenenler, kronik sorunlu olduğu kamuoyunca açık ve net bir şekilde bilinen bu şanzımanın sıfırının üretiminin kalktığı, yani artık bu şanzıman üretilmiyormuş, yok. İkincisi Ford artık günü kurtarma politikası olarak sunduğu bu şanzımana revizyonu da 2 yıl önce bitirmiş.
Araba çöp mü oldu? Ne olacak şimdi? Ford umarım, kamuoyunca bu kronik sorunu olduğu aleni bilinen şanzımana sahip aracı tekrar revizyon edip piyasaya sokmayı, hatta revizyon sonrası benden hemen başkasına sat demeyi akıl etmez, umarım böyle bir şey düşünmez.


Yarın (09.09.2019) konuyla ilgili ne yapılacağı hakkında bana dönüş yapacaklar, araç orada kaldı. İnsanlar kolay mı para kazanıyor acaba. Bu araçların piyasa da dolaşması hep yeni mağduriyetler oluşturuyor, kasko değeri üzerinde toplayın bu araçları.

Erdem Erdem 1.612 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ford Temsilcisi09 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları