18 Mart
#11732083

Ford Fiesta Aracımda 5000 TL’lik Değişim!

2011 Ford Fiesta sahibiyim. 2 ay önce yolda 60 giderken aniden durdu ve direksiyonu kilitledi zor yol kenarına çektim. 5000 TL yakın yakıt galerisi değişti. Bu arada 120 km gitseydim 10 takla atarmışım dediler servistekiler. Şimdi ise arabanın altında yağ damlalarını gördüm ve hemen servise götürdüm. Bu arada ne yağ lambauyarı verdi ne de hararet göstergesi. Serviste çektiğimiz yerde bir saatte arabanın altında gölet seklinde yağ birikti. Simdi servis bana yağ soğutucusu, radyatör, tüm borularıyla değişmesi gerektiğini 5000 TL tutarında değişim olduğunu söylüyor.


Ayrıca bu ödemeden sonra kesin tamir olamayabileceğini motor değişimine kadar arıza çıkarabileceğini söyledi. Bununda 35-40 bin TL bulabileceğini söylüyorlar. Maddem soğutmada sorun var hararet ışığı neden yanmadı ve yağ bitmek üzere ışığı neden uyarı vermedi. Usta bunun mekanik bir arıza olduğunu ondan uyarı vermediğini söylüyor. Arabada yağ kalmamış, yağ soğutucusu çalışmadığından yağ kaynamaya başlamış hala bir uyarı yok bu nasıl iş?

Elif Elif 12.797 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ford Temsilcisi19 Mart

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler