06 Mart
#11676160

Ford Farların Buhar Yapması!

09/11/2017'de almış olduğum Ford Courier marka aracımın yaklaşık 6 ay önce ön farlarında buharlaşma meydana geldi. Otosan şikayet hattını arayarak bilgilendirmesi geçmiştim, bu sorun tekrarladığı için 1 hafta önce tekrar aradım ve şikayet oluşturdum Otosan'in vermiş olduğu bilgi sıcak soğuk havalardan sebep olabileceğini ve ön farların garantiden değişmeyeceğini söylediler.


Sıfır araçta normal bir durum değil bu, acil olarak farlarımın garantiden değişimini talep ediyorum aksi takdirde bir aracı değiştirmek zorunda kalmak istemiyorum.


Bu Otosan'dan 3. Aracım hep bir sorun, artık ne yapıp etsinler aracımın farları değişsin yoksa iş hukuki boyuta kadar ilerleyecektir.


Yazılı ve görsel şekilde Otosan hatasının arkasında durmadığını tüm sosyal medyaya yayımlayacağım.

Emre Emre 4.587 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ford Temsilcisi06 Mart

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları