Ford Enjektör Hatası!

Tuncer Tuncer07 Mayıs 2019 17:54

2017 model 350 L Ford Kamyonet transit 26.000 km aracımın ilk bakımından 4 adet enjektör hatalı çıktı ve bunu garanti kabul etmiyor. Müşteri hizmetleri yakıt hatasından dolayı olduğunu söylüyor. Ancak mazot filtrem ve depo bakımında yabancı madde ve suya rastlanmadı. Ben 22 yıldır Ford aracı kullanıyorum bu beşinci aracım yakıtımı petrol ofislerinden aldım her yerde Opet bulunmuyor.

Aracı alırken her şey garanti kapsamı içindeydi ve sizin web sayfanızda tüm arızalar ücretsizdir yazıyor. Yıllardır Ford Otosan'a verdiğimiz bu emeği elimizle tırnağımızla biriktirerek kredi kullanarak bu aracı aldım hiç memnun değilim. Yetkililerin bu tür mağduriyetlere lütfen çare ve çözüm bulmasını temenni ediyor bilginize sunuyorum.

  • - Görüntüleme
  • 2Yorum

Cevaplar

Ford Logo Ford 08 Mayıs 2019 07:31

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Seyithan 27 Mayıs 2019 11:47  

    5 tane transit aldım, bu yıl 10 adet daha almayı planlarken, bundan sonra bırakın adını önünden bile geçmem. Her aracda aynı benzeri ya da farklı arızalar. Motoru komple değişen aracım dahil var! Bakıma gönderiyorum haberimiz olmadan arızalar çıkıyor, parça değiştiriliyor, Parça gelince sizi arıycacağız deniliyor. Kaybettiğimiz zaman çektiğimiz çile bize yıprattı. En son araç hiçbir uyarı vermeden yolda kaldı, servisi aradık çekici ile Erdeğer Yalova servisine çekildi 1 aydır orada, otasan dan haber bekliyoruz. Debriyaj, volan ve defransiyel yağı akıtması garanti dışıymış! Satana kadar sizden iyisi yok, arıza çıkmaya görsün ne garanti var ne ilgi... Benim zararım büyük, uğradığım haksızlık ve kaybettiğim zaman tarif edilmez. Ford alacak arkadaşlar bence daha iyi araştırıp, düşünün...

  • profile-icon Ümit 22 Mayıs 2019 21:31  

    Ford almak bir hatadır artık herkes öğrensin bunu alırsın Ford olursun mort lafı gerçekten çok doğru bir sözmüş. Kurumsal bir firma gibi görünen Ford hiçte hak etmediği bir Pazar yerine sahip Türkiye’de buradan haykırıyorum kimse Ford marka araç almasın bu kendini bilmezlere bir dur demenin vakti çoktan gelmiştir saygılar.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler