07 Mayıs
#11938114

Ford Enjektör Hatası!

2017 model 350 L Ford Kamyonet transit 26.000 km aracımın ilk bakımından 4 adet enjektör hatalı çıktı ve bunu garanti kabul etmiyor. Müşteri hizmetleri yakıt hatasından dolayı olduğunu söylüyor. Ancak mazot filtrem ve depo bakımında yabancı madde ve suya rastlanmadı. Ben 22 yıldır Ford aracı kullanıyorum bu beşinci aracım yakıtımı petrol ofislerinden aldım her yerde Opet bulunmuyor.


Aracı alırken her şey garanti kapsamı içindeydi ve sizin web sayfanızda tüm arızalar ücretsizdir yazıyor. Yıllardır Ford Otosan'a verdiğimiz bu emeği elimizle tırnağımızla biriktirerek kredi kullanarak bu aracı aldım hiç memnun değilim. Yetkililerin bu tür mağduriyetlere lütfen çare ve çözüm bulmasını temenni ediyor bilginize sunuyorum.

Tuncer Tuncer 15.321 Okunma 2
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ford Temsilcisi08 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları