21 Ekim 2016
Yorum Yap
#6730225

Ford Eksik Donanımlı Araç Sattı

Başlıkta da belirttiğim gibi, katologtan (site ve dergi) okunarak alınmış olan aracımda aux girişinin olmadığını 1 hafta gecikmeli olarak fark ettim. Konuyu önce Otosan'a mail olarak ilettim. Dönüş beklerken bayiye de aynı konuyu yazdım. Bayiden aldığım cevap; "araçta olmayışı enteresan, konuyu Otosan çözecektir" diyerek mailime cevap vermiştir. Otosan dönüş yaptığında ise; "yapabilecek bir şeyimiz yok, Mart ayından itibaren bu giriş kaldırılmıştır" denildi. Ben aracı Eylül ayında aldım. 5 ay süreçte bu araçta bu özelliğin olmadığı söyleniyor fakat Ağustos ayında aynı modelden alan arkadaşımda bu özellik mevcut. Hatta be hatta İstinye Otokoç aranıp, aldığım aracın özelliklerini sorduğumda aux girişinin showroomların da mevcut olduğu söylenmiştir. Bunca olumlu dönüşe rağmen 55.000 TL'ye aldığım donanımlı sandığım donanımsız aracıma "yapacak bir şeyimiz yok" diye dönüş yapabilen bir kurumdur.

İlker 1.560 Okunma

Cevaplar

  • İlker14 Kasım 2016

    Vee tabiki de geri dönüş olmadı. Zaten hiç bir şekilde arkasında durmayacaklarını biliyordum, nitekimde öyle oldu. Bir daha asla Ford ile bir bağımın olmayacağını sevinerek söylüyorum. Ve ilk fırsatta bu araçtan kurtulup, donanımlı bir aracı almak için Seat ya da Volkswagen firmasından bir araç alacağımı siz okuyuculara iletirim. Sizlerinde ağzı yanmasın diye üstüne basa basa iletiyorum, illede bu firmadan araç alacaksınız, elinizde kağıt kalem ile aracın başında özelliklerin hepsini teyit ettirin, yapmazsanız ileride bi bakarsınız aracınızın teybinde CD çalar yerine kaset çalar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. ;)

  • İlker19 Ekim 2016

    Elimde tüm görselleri ve bayiden aldığım katalogları ile beraber sitesinden aldığım bilgilerde mevcuttur. Uzun yıllar kullanabileceğimi düşünerek aldığım araçtan daha 1 ayda beni soğutmuşlardır. Bunlar daha şimdiden bu kadar sorumsuzlarsa ileride ekstra bir şey olduğunda ise hiçbir şekilde arkalarında durmayacaklarını kanıtlamış bulunmuşlardır. Ben de bir koç çalışanıyım ama bu kadar vurdumduymaz hiçbir misafire karşı olamadım olamayız. Çünkü bizlerin kalite politikamızda da belirttiği gibi; "müşterilerimiz, sahip olduğumuz en önemli değer olduğunu ve onların beklentilerini aşan hizmet sunmayı görev kabul ederiz" bu sözü göz önünde bulundurup hareket ederiz. Merakla gelecek olan cevabı buradan yayınlayacağım.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler