31 Mayıs 2018
#10503249

Ford EcoSport Ön Takımlardan Dehşet Bir Çatırtı Sesleri, Kapılardan Cam Çatırtıları

Bundan 2 ay önce Ford Ecosport aldım. Satıcıdan arabamı akşamüstü teslim aldım, eve gittim ve park ettim. Ertesi gün problemler başladı. Ön takımlardan dehşet bir çatırtı sesleri, kapılardan cam çatırtıları, klima çalışmıyor, lastiklerin 2 tanesinde çatlama ve yarıklar. Hala aracım serviste bekliyorum. Sebebi yedek parça Türkiye'de yokmuş. 444 numaralarına şikayet ettim. Geri döndüler ve kusura bakmayın parça elimizde olmadığından sizi bir süre daha bekleteceğiz dediler. Şaka gibi sıfır aldığım, parasını verdiğim araca binemediğim gibi, tamir edip geri verecekler ama onu da yapamıyorlar çünkü yedek parça yok. Ramazan dolayısıyla fitre-zekatımızı Ford Otosan'a verdik galiba. Parayla araba satıyorlar ama ortada araba yok. Hala 444 bana geri dönecek. Sayın Ford Otosan 2018 yılı bitmeden sıfır aldığım arabayı bana verebilecek misiniz merak ediyorum.

Halil Halil 4.636 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Halil31 Mayıs 2018

    Müşteri hizmetleri beni aradı ve yedek parçayı temin ettiklerini ve hemen sevk edeceklerini söyledi. Sağ olsunlar lütfettiler. Hem ayıplı ürün satıyorlar sonrada parçasını bulduk diye sevinçli haber veriyorlar. Yani Ölümü gösterip sıtmaya razı ediyorlar. Bir taneside çıkıp kusura bakmayın size arızalı, ayıplı ürün sattık diye özer dilemiyor bile.

  • Ford Temsilcisi31 Mayıs 2018

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları