Ford Direksiyon Kutusu Ses Sorunu

Emrah Emrah29 Eylül 01:27

2017 Ford focus Titanium (45***653) aracımda direksiyon kutusundan ses gelmekte. İki defa garantiye başvuru yapıldı ses normal deniyor ya da reddediliyor. 1 ay önce Balıkesir Akota servise götürdüm. Bana bir usta verin dedim bindik araca ses bariz şekilde var usta teyit ediyor, garanti başvurusu reddediliyor. Ses standartlar arasında falanda değil bugün red cevabı geldi çıktım arabayla sesi kaydettim dinleyin bu normal mi? 2014 aracım vardı trend X aynı sorunu yaşadım (45AEL747) garantiden değiştirildi 60000 km sorunsuz binip sattım. Onun üç misli ses var arabada garanti kabul etmiyor. Bundan önceki arabam da 2017 focus titaniumdu (16AC0198) pert oldu böyle bir sorun yaşamadım. Sanki arabayı tanımıyoruz gibi ses standartlar arasında ya da normal diye cevap veriyorlar bir de. Araçla parke yola, stabilize yola girmeye korkar olduk. (dosya boyutu hatası veriyor bir email verin de çektiğim videoları, ses kayıtlarını yollayayım.)

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
    Cem

Cevaplar

profile-icon Emrah 06 Ekim 15:39

Direksiyon kutusuyla ilgili garanti başvurusunun reddedildiği gün aldığım ses kayıtlarını [email protected] adresine yolladım geri dönüş yaparsanız sevinirim. Videoları yükleyemedim bugün aksam tekrar onları da yollamaya çalışacağım.

Ford Logo Ford 29 Eylül 08:25

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler