Ford Direksiyon Kutusu Arızası

Yaşar Yaşar11 Mayıs 13:07

2013 focus1.6 dizel Style kullanıcısıyım. Araç 93 binde, şimdiye kadar servis bakımlı kullandım, aracım direksiyonu çevirirken sesler geliyor. Çevirirken zorluyor bayağı. Aracı servise zor götürdüm, zorluyor ve kaza yapacaktım neredeyse direksiyon kutu arızası formlarda sitelerde ve direksiyon tamir değişim işi yapan firmalar var.

Görüştüm, araştırdım kronik bir arıza olduğu sonucu çıktı. Servis 12.05.2020 yani yarın bakacak Antalya Otokoç'a bıraktım. Yardımcı olunur da çözülür Ford umarım Covid-19 sürecinde araç Ford focus beni yolda bıraktı. Umarım Ford Otosan bizi yolda bırakmaz. Garanti talep başvurusunda bulunacak servis gelişmeleri aktaracağı.

Cevaplar

Ford Logo Ford 11 Mayıs 13:23

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler