Ford D Segmentin (Mondeo) Kabul Edilemeyen Fren Sorunu

Akin Akin15 Aralık 2019 17:02

Ford Mondeo aracını 9000 km sonrasında (test aracı) arkadaşım bayiden satın aldı ve 2000 km sonra ben devraldım. Bayiden çıkışından itibaren ön fren disklerinde eğiklik ve arka balatalarda uğultu vardı. Ancak özel fren servislerinin tespit edebildiği hataları Ford servisleri kabul etmemekte ısrarcı davrandılar.

D segment araçta misafirlerimi taşırken frene basmaya utanır hale geldim. Hatayı anlayamayan servislere aracımı bakım için de emanet etmeyeceğim.

Araç hem Kayseri'de hem Sakarya'da görülmüş olup Sakarya'daki ilgisiz somurtkan tavırlar daha da soğutucu olmuştur. Ben yumuşak tavırlar sergilemek zorunda kalıyorum. Kapısından geçmem sanırım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Ford Logo Ford 16 Aralık 2019 07:56

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler