22 Şubat 2018
#10161385

Ford Custom Akü Ve Partikül Filtresi Sorunu

2016 Model Ford Custom marka aracımı 1,5 sene içerisinde 6 sefer çekici ile servise götürmek zorunda kaldım. Akü sıfırlıyor ve partikül filtre tıkanıyor ikisinde de araç çalışmıyor. İki sorun içinde aynı bahane ile olay savuşturuluyor. Neymiş efendim kısa mesafede kullandığım için akü şarj etmiyormuş partikül filtre tıkanıyormuş. Sanki aracı satın alırken uzun mesafe de kullanacağıma dair söz verdim firmaya.


Yahu sıfır araba istediğim gibi kullanırım sen arabayı yaparken sadece uzun mesafede kullanılsın diye mi yaptın? Bana şehir içi kullanıma uygun değil bu araba diye kağıt mi imzalatın? Daha eski 2011 - 2012 model farklı marka ticari araçlarım da sorun çıkmıyor da senin dünya paraya sattığın sıfır araçta yılla 6 sefer niye sorun çıkıyor? Daha önceden de Connect marka araçta aynı sorunları yaşadım değiştirdiler. Bir daha Ford marka arabanın yanından dahi geçmem.

Ertuğrul Ertuğrul 17.891 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ford Temsilcisi23 Şubat 2018

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları