15 Ekim 2018
#11032490

Ford Curier'in Değişmeyen Parçası Kalmadı!

Aracımı balata ve 30000 bakımına götürdüm balata ve yağ değişiminden sonra arıza ışığı yandı aracımı Şentürkler'e götürdüm vitesle alakalı bir parça değişecek dediler değiştirdiler sonradan debriyaj üst merkezi değişecek dediler değiştirdiler sonra yolda kaldım. Vites konum anahtarını değiştirdiler. Yine arıza ışığı yanınca aracı aldılar motor teçhizatını komple değiştireceğiz dediler. 40 gündür araba serviste Şentürkler'de bekliyor. Ben bu aracı ne yapayım? Her tarafı değişti, şu an ikinci el araç alsam daha temiz olur. Ben aracımın değişimini istedim. Maşallah on gün oldu bir değerlendiremediler.

Cemil Cemil 4.374 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Cemil06 Kasım 2018

  Aracım 06.09.2018 de servise bırakılıp 19.10.2018 de aracınız oldu diye arandık. Şu an yasal süreç için evrak istedik aracımız serviste 4 gün durmuş gözüküyor. İtiraz ettik bir evrak düzenlediler bu kezde 30 iş günü olan tamir sürecini geçmemiş göstermek için 15.10.2018 tarihinde aracı hazır hale getirdik dediler. Ve 28 iş günü süren bir evrak hazırlamışlar. Bana göre sahte bir evrak.

 • Cemil25 Ekim 2018

  Hiçbir şeyi normal bir düzen içinde yapmıyorsunuz. Aracım arızalanmış hiç bilmediğim yerlerde kalmışım otobüsle gidin diyorsunuz. Zorla ikami araç verdiniz. İkinci arızada yine aynı yok bizde araba yok yok veremeyiz kurallarımız var. Azcık sesimizi çıkarınca ikami araçta veriliyor. Afyondan alınıp denizliye kadar da götürüyorsunuz. Bir daha kapımın önüne park bile yaptırmam Ford olduktan sonra. Madem bir hata yaptınız bunu düzltmek sizin işiniz ben yaptım sattım hadi eyvallah yok.

 • Cemil17 Ekim 2018

  Ancak kopyala yapıştır yaparsınız. Yazdığınız numarayı yüzlerce kez aradım hiçbir sonuca varamadım. Hukuki süreci zaten başlattım. Bu yazı bizim başımıza gelen sıkıntıları, yapılan ve saatlerce süren telefon konuşmalarını ve herkesin sorumluluğu başkasına atmasını ve sonunda bir sonuç alamadığımız gerçeğini değiştirmeyecek. Umuyoruzki bu süreci başkaları yaşamaz o yüzden Ford alırken bir kez daha düşünün.

 • Cemil17 Ekim 2018

  Ancak kopyala yapıştır yaparsınız. Yazdığınız numarayı yüzlerce kez aradım hiçbir sonuca varamadım. Hukuki süreci zaten başlattım. Bizim başımıza gelen sıkıntıları, yapılan ve saatlerce süren telefon konuşmalarını ve herkesin sorumluluğu başkasına atmasını ve sonunda bir sonuç alamadığımız gerçeğini değiştirmeyecek. Umuyoruzki bu süreci başkaları yaşamaz o yüzden Ford alırken bir kez daha düşünün.

 • Ford Temsilcisi16 Ekim 2018

  Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler