03 Mayıs
#11919771

Ford Courier Titanium Plus Euro 6 Motoru Sorunlu!

Ford aracımdan sorun yaşıyorum... 4 ay önce Bursa Ford Otokoç'tan sıfır Courier Titanium Plus aldım araç aldığımdan 3 ay Sonra 4 bin km de durup dururken motor lambası ve yağ lambalarını yaktı hemen Otokoç servise götürdüm aracın kalması gerektiğini böyle kullanmamamız gerektiğini söylediler mecburen bıraktım. Aracım olmadığı için 5 bin ila 10 bin TL arası para kaybettim müşterilerimi ziyaret edemediğim için. Kendilerinden o gün ikame araç istedim ama yok dediler. Aracımı yapıp akşam verdiler. Aradan daha 1 ay geçti ki aracım dün yine aynı sorunu yaptı ve ben şehirler arası yoldaydım motor lambası ve yağ lambaları yandı tekrar Otokoç Bursa'yı aradım bana 2 gün sonraya randevu veriyorlar benden 2 gün arabamı yatırmamı istiyorlar ve ikame araç vermiyorlar ben sorun yaşamayayım diye. Sıfır araba aldım Ford yüzünden mağdur ediliyorum. Para kaybediyorum Ford bana hem ayıplı mal sattı hem de yardımcı olmuyor.

Barış Barış 9.647 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Barış04 Temmuz

    Kesinlikle EURO6 motor bir Ford almayın sorunlar peşinizi bırakmaz alırsın Ford olursun lord sözüde çok mazide kalmış 2018 model bir Ford coruıer aldım sıfır 6 ileri araç daha 10 bin km de olmasına rağmen 2 bin km de bir servisteyim motor lambası ve yağ lambalarını yakıyor servisler deseniz ayrı bir rezillik aracım sıkıntılı bana 7 gün sonraya randevu veriyor arabayı 7 gün kullanmayın diyorlar bu ticari bir araç Bursa şentürkler servis arızalı araç almıyorlarmış bakın servis diyorum arızalı araç almıyor sorun üzerine sorun muhatap bulamıyorsunuz sıkıntı yaşamak istemiyorsanız Ford tan vaz geçin sizde benim gibi kahrolmayın.

  • Ford Temsilcisi03 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları