05 Kasım
#12906000

Ford Courier Hafif Ticari Araç!

Biz ttn endüstriyel mutfak iml. Tur. San. Ve tic ltd. Şti olarak 2018 Mayıs ayında şahsuvaroğlu Kaynarca bayiinden şirketimize 34 ***180 plakalı sıfır bir Courier araç aldık. Aldığımız günden beri sürekli problem yaşıyoruz. Rejenerasyon sistemi ile ilgili bir problem den bahsediliyor. Yaklaşık 13 kez aracımızı servise götürdük. Her seferinde tamam çözdük şöyle yaptık böyle yaptık gibi şeyler söylediler. Gördüm ki onlarda bu problemi nasıl çözeceklerini bilmiyorlar bırakın onları binlerce mühendisi bünyesinde barındıran koş koca Ford bile bilmiyor sanırım.
Servistekilere bu ne olacak ben sıfır araç aldım bu üretim hatası benim problemimi çözün dememe rağmen hiçbir şekilde yardımcı olmadılar hatta 9 kez yağ değişimi garanti kapsamında yapıldı 10. da benden ücret aldılar Otosan onay vermedi diyerek. Bütün servis belgeleri elimde mevcut arabanız yaklaşık 60 bin km ye gelmek üzere 13 üncü kez servis gördük.
Ben güvenilir, sağlam malının arkasında durur diyerek bu marka ve modeli tercih ettim. Aracımızın henüz kredi taksitleri bile bitmedi. Biz sürekli bu problemin çıkmasından yorulduk aracımızı yapın diyorum yapmıyor ya da yapamıyorlar bu sizin hatanız değiştirin diyorum muhatap bulamıyorum.
Özet olarak benim bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.
Kendinizi bizim yerimize koyun lütfen sıfır araç alıyoruz kimden koskoca Ford tan ve bu problemle karşılaşıyoruz. Ama onlar böyle basit bir problemi bile çözemiyorlar.
Müşteri memnuniyeti adına hiç memnun değilim bu mağduriyetim giderilmeden de memnun kalmamız söz konusu değil.
Bu konuyla ilgili inşallah bir muhatap buluruz problemimizi çözecek.

Nuri Nuri 2.576 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ford Temsilcisi05 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları