Ford Beni Maddi Ve Manevi Zarara Uğrattı!

İsa İsa17 Eylül 2019 19:55

Daha öncelerden de yazmıştım Ford Otosan' dan 2. Defa sıfır araç aldım ancak her iki araçta da aldığım günden bu yana debriyaj setinde bir ses uğultu olduğunu ve bana Ford Otosan in ne kadar çok eziyetler ve maddi zarara uğrattığını sadece benden işçilik parası koparmak için bin çeşit yollara baş vurduğunu işçilik parası vermiş olmama rağmen hala daha problemi çözemediklerini bahsetmiştim.

Şimdi genel merkezlerini aradığımda ben bundan sonraki yardım ve desteklerini Manisa Denizli vesaire illerde vereceklerini söylüyorlar, ben kendilerine bir buçuk yıldır çözemedikleri problemi bir günde orada nasıl çözeceksiniz dediğimde sessiz kalmaktalar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Ford Logo Ford 18 Eylül 2019 07:52

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler