Ford Araçtaki Uğultu Sesi

Ali Ali10 Nisan 11:20

2017 model Focus 68.000 km aracımdan 1. Vites ve geri Viteste kaldırırken bazen bir uğultu sesi geliyordu bende servise götürdüm baktılar debriyaj setinden geldiğini söylediler.

Fakat garantiye girmiyormuş nedeni de en fazla 30.000 km ye kadar garanti veriliyormuş sebep bu. İ**0 aracımda aynı problemi yaşadım 60 bin km'de garantiden değişim yaptılar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ali 26 Nisan 22:49

Aracımı uğultu sesinden dolayı servise götürdüm araca baktılar ve aracın debriyaj setinden ses geldiğini söylediler tamam olabilir ama aracın baskı balatasımı bitmiş diye sorduğumda herhangi bir cevap yok ses oradan geliyor sadece söyledikleri bu ve garanti kapsamında %50 garantye girdiğini 2500 TL masraf çıktığını söylediler ve otosanı aradığımda da kronik bir sıkıntı olsaydı araçlar çağrılırdı dediler o zaman neden bu kadar kişi bu sesten şikayetçi ve şöyle bir problem var 69 bin km de olan bir aracın baskı balatası nasıl bitiyor ve internette uğultu sesinden dolayı bir sürü şikayet var insanlar yaptırıyor yine aynı ses devam ediyor ben parayı verip yaptırdığımda aynı sorun devam ederse ne olacak hiçbir şey aracına güveniyosan garantiden değiştireceksin ben neden sonunda yine aynı sesi çıkaracağını bile bile boşuna para vereyim.

Ford Logo Ford 10 Nisan 11:26

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler