29 Mayıs
#11983033

Ford Araçta Her gün Sıkıntı!

Çetaş bayiden almış olduğumuz Filo 5 adet en yeni kasa Ford transit kamyonetler panter motor diyorlar. Ne panterse anlayamadık? Türkiye geneline Bülent Börekçilik olarak günlük börek dağıtımı yapıyoruz. Dağıtım yapmaya çalışıyoruz desek daha doğru sürekli km yapıyoruz ama her gün araçlarda bir sıkıntı ya yolda kalırlar ya araç kendi kendine kilitlenir ya arıza ışığı yanar bekler durursun yine bir aracımız 5. vitese geçmiyor.


Servise götürdük İzmit'te bu sefer parça yokluğundan dolayı bir aydır motor şanzıman sökülmüş bekliyor. Parça yok, diğer araçlarda aynı sıkıntıları vermeye başladı. Korkuyoruz araçları servise götürmekten sökülüp parça bekleyeceğiz. Ne kötü durum. Bu kadar zararı kim karşılayacak bizler referanslara göre Ford yeni nesil araçlar aldık ki hizmetimiz güzel hızlı zamanında olsun ama ne yazık ki Ford bizi hüsrana uğrattı bu tür araçlar çok sıkıntılı acil çözüm.

Öner Öner 7.307 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ford Temsilcisi29 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları