07 Kasım
#12923897

Ford Aracın Yağ Lambası Yandı!

05.03.2019 tarihinde Ford İzkar'dan satın aldığım sıfır COURİER-Tourneo model arabamın aldıktan kısa süre sonra yağ lambası yandı. İlkinde Ford İzkar'a gittim, yazılımdan dolayı sıkıntı var dediler ama motorun yağını komple değiştirdiler. 6 ay sonra tekrar yandı tekrar Ford İzkar'a gittim. Tekrar yazılımsal bir sıkıntı olduğunu ve yazılım atılacağını söylediler ama tekrardan motor yağını komple değiştirdiler.


Ben bu arabanın iadesi için Ford Otosan'a başvuru yaptım. Başvurum reddedildi, biz sizin aracınızın bütün eksiğini giderdik şu anda bir sıkıntısı yok deyip talebimi reddettiler. Ve şu an 3. Sefer yağ lambası yanıyor. Ben böyle bir rezillik görmedim. Kesinlikle çözüm bulmayıp müşteriyi mağdur ediyorlar.

Mehmet Mehmet 1.386 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ford Temsilcisi08 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzu kayıt altına aldık. İlettiğiniz konuyu araştırarak size en kısa sürede bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talep, öneri, şikayet ve memnuniyetinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz. Saygılarımızla Ford Otomotiv San. A.Ş. Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları